usztywniane etui na koszulę Packshi

Usztywniane etui na koszulę Packshi

Share

Usztywniane etui na koszulę Packshi to pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny, który często wyjeżdża w podróże służbowe i wie, że dobry wygląd to podstawa udanych interesów. Pokrowiec na koszulę zmieści się w każdej walizce i torbie podróżnej, więc można zabrać go ze sobą na każdą wycieczkę.

usztywniane etui na koszulę Packshi

Sztywne etui Packshi zamykane jest na zamek błyskawiczny, a specjalnie wyprofilowe wieko, zabezpiecza kołnierzyk koszuli przed zgięciem. Ten praktyczy gadżet dla mężczyzny został stworzony z myślą o biznesowych spotkaniach w delegacji, luźniejszych wakacjach, na których nieoczekiwanie może przydać się odświętna koszula, a także o podróżujących rowerem, lub metrem, którzy mogą zapakować koszulę do plecaka, i przebrać się dopiero w pracy.

Na podkładce dodatkowo nadrukowano obrazkowe instrukcje – które ułatwią składanie koszuli i zapewnią najlepszy efekt gładkości. Etui do transportu koszul jest lekkie i trwałe – świetne na prezent dla osób podróżujących w sprawach służbowych. Jeśli szukasz upominku z okazji Dnia Ojca, urodzin męża, brata czy szefa, a wiesz, że obdarowany często wyjeżdża, przy czym narzeka na brak żelazka w hotelowym pokoju, to ten oryginalny i praktyczny pokrowiec na koszulę na pewno mu się spodoba.

prezent idea najlepsze prezenty

 

 

Posted in mężczyzna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.