torba spraw boże żebym kupiła tylko to po co przyszłam

Torba z zabawnym napisem Spraw Boże żebym kupiła tylko to po co przyszłam Tiwoli

Share

Torba z zabawnym napisem Spraw Boże żebym kupiła tylko to po co przyszłam Tiwoli to super pomysł na prezent dla każdej kobiety. Przecież tylko paniom zdarza się iść do drogerii po waciki, a wrócić z całą reklamówką kosmetyków, nową parą butów, blenderem, i oczywiście pustym portfelem. Zdarza się to kobietom w każdym wieku, na każdej szerokości geograficznej, więc taka oryginalna torba będzie świetną przypominajką, i może uda się dzięki niej wyjść ze skepu jedynie z najbardziej potrzebnymi produktami.

torba spraw boże żebym kupiła tylko to po co przyszłam

Zabawna torebka na zakupy od Tiwoli to praktyczny eko gadżet, który przyda się nie tylko zakupoholiczce. Jest ona świetną alternatywą dla foliowych reklamówek, lub jednorazowch papierowych worków, a wykonanie z grubej bawełny sprawia, że torba jest solidna i udźwignie niejeden ciężki bagaż. Długie paski idealne do noszenia w ręce lub na ramieniu. Pełna humoru grafika wywoła uśmiech na twarzy i przyciągnie wzrok szczególnie wszystkich kobiet w galerii handlowej. Mimo, że powstała z myślą o zakupach, to spokojnie można w niej nosić książki na uczelnię, czy laptopa.

Torba Spraw Boże, żebym kupiła tylko to po co przyszłam będzie świetnym prezentem w zasadzie z każdej okazji. Można podarować ją przyjaciółce na urodziny, siostrze na gwiazdkę, czy kochającej zakupy żonie..bez okazji.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.