spersonalizowany stempel do ciastek z literkami

Spersonalizowany stempel do ciastek z literkami

Share

Spersonalizowany stempel do ciastek z literkami to dobry pomysł na prezent dla amatorów domowych wypieków. Ten pomysłowy gadżet kuchenny pomoże stworzyć domowe i przede wszystkim oryginalne ciasteczka. Zestaw literek i kilku symboli, oraz specjalne otwory w silikonowej części stempla, pozwalają na ułożenie dowolnego napisu do siedemnastu znaków.

spersonalizowany stempel do ciastek z literkami

spersonalizowany stempel 2

Na domowych ciastkach można odbić czyjeś imie, życzenia urodzinowe, czy po prostu krótką wiadomość z oczywistym przesłaniem. Literki układa się po obwodzie, lub po średnicy, zatem jest dość sporo kombinacji na ułożenie napisu. Zarówno spersonalizowany stempel alfabet, jak i wypieki, to pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Aby nadać domowym ciastkom wyjątkowego charakteru należy odgiąć i zdjąć elastyczną część, a następnie wybrać literki i umieścić je w matrycy, tworząc unikalny napis. Gdy literki znajdują się w wybranych otworach wystarczy nałożyć silikonową obręcz ponownie na drewniany uchwyt, i zacząć odbijać napis na cieście. Z taką pomocą kuchenną wypiekami zainteresują się również najmłodsi, a nauka literek, połączona z pieczeniem ciastek, to chyba najlepszy sposób na skuteczne poznanie alfabetu.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in kuchnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.