Shaker z wąsami Mr Mix od Paladone

Share

Shaker z wąsami paladone

Shaker z wąsami od Paladone to zabawny i praktyczny gadżet barowy, który pozwoli przygotować pyszne drinki w najlepszyk stylu.  Mr Mix to elegancki dżentelmen, który przyciąga wzrok czarną muchą, równo przycietym wąsem, klasycznym binoklem, oraz dużym kapeluszem. Ten ciekawy shaker do procentowych koktajli rozkręci każdą imprezę. Silikonowy kapelusz, będący jednocześnie szczelną zakrętką i czytelna miarka sprawiają, że Shaker z wąsem to nie tylko fajna dekoracja stołu, ale również fajna pomoc barowa. Z nim przygotujesz zarówno delikatne, kobiece drinki z winem musującym, ostrą Bloody Merry, czy mieszanki na bazie wódki lub whisky w prawdziwie męskim klimacie.

Pan Mix dotrzyma towarzystwa wszystkim damom podczas wieczoru panieńskiego i będzie sprawował kontrolę nad męskim towarzystwem przy okazji weekendowego spotkania z chłopakami. Jeśli do stworzenia ciekawych koktajli nie dodamy alkoholu, to nasz elegancki pan shaker w meloniku nie będzie się nudził także podczas przyjęcia dla dzieci. Pojemność kubka to 450 ml.

Do zestawu dołączone są przepisy na drinki, dzięki czemu nie trzeba daleko szukać, żeby zaskoczyć gości czymś wyjątkowym i smacznym. W jego towarzystwie nawet najprostsza wódka z colą będzie smakować lepiej. Kubek do miksowania drinków w kapeluszu to super pomysł na prezent dla kolekcjonera ciekawych akcesoriów barowych, który może pochwalić się poczuciem humoru, oraz dystansem do otaczających go przedmiotów codziennego użytku.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in bar, dom, kobieta, kuchnia, mężczyzna, osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.