maszynka do waty cukrowej Ariete

Retro maszyna do domowej waty cukrowej marki Ariete

Share

Retro maszyna do domowej waty cukrowej marki Ariete to super pomysł na prezent zarówno na Dzień Dziecka, jak i na parapetówkę, który nie tylko będzie świetnie wyglądał na kuchennym blacie, ale także pomoże przygotować kolorowe, słodkie przekąski, nie tylko dla najmłodszych.

maszynka do waty cukrowej Ariete

Maszna Cotton Candy działa w bardzo prosty sposób, bowiem so wykonania smakowitej waty cukrowej wystarczy specjalny patyczek, trochę kolorowego cukru i gniazdko z prądem. Wystarczy wsypać kryształki cukru do kielicha maszyny, wziać do ręki specjalny patyk, odpalić urządzenie i cierpliwie czekać aż nitki waty połączą się w puchatą chmurkę. Retro maszyna do waty świetnie sprawdzi sie na przyjęciu dla dzieciaków czy oldschoolowym wieczorze panieńskim.

Wata cukrowa mimo, że nie należy do najzdrowszych przekąsek, to jest klasykiem wśród smakołyków dla dzieci, i nic tego nie zmieni. Świat oszalał na jej punkcie już kilkadziesiąt lat temu, i od tej pory, jedyne co uległo zmianie, to może większa ilość jej kolorów. Dla tych młodszych, słodka wata stanowi nieodłączny element osiedlowych festynów, wycieczek do zoo, czy pikników w parku, a  starszych przenosi do czasów dzieciństwa.

Cała seria Pary Time Ariete to niespotykane, retro akcesoria kuchenne, których nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu. Maszyny łączą w sobie świetną jakość, ciekawe wzornictwo i intuicyjną obsługę, dlatego przygotowanie popularnych przekąsek jest szybkie i przyjemne.

prezent idea najlepsze prezenty

 

 

Posted in dom, dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.