plecak dziecięcy z torbą śniadaniową forget me not skip hop

Plecak z torbą śniadaniową Forget Me Not od Skip Hop

Share

Plecak z torbą śniadaniową Forget Me Not od Skip Hop to super pomysł na prezent dla zapominalskiego indywidualisty. Plecak bowiem ma transparentne okienko w miejscu obrazka, a pojemnik na lunch, który wkłada się do środka ozdobiony został wzorem z dołu plecaka, zatem biorąc do ręki tornister, bardzo łatwo zauważyć, że czegoś w środku brakuje. A przecież drugie śniadanie to coś o czym absolutnie nie można zapomnieć. Plecak dostępny jest w czterech wyjątwkoych wzorach, a termoizolacyjne wnętrze torby na lunch, pozwala zachować świeżość jedzenia. Super pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin, gwiazdki, czy po prostu rozpoczęcia roku szkolnego.

plecak dziecięcy z torbą śniadaniową forget me not skip hop

Dziecięcy plecak Forget Me Not to pomysłowy, praktyczny i kolorowy gadżet, stworzony z myślą o pierwszakach. Do plecaka przypięta jest także odblaskowa przypinka w kształcie serca, chmurki, okularó, lub pioruna. Pojemna torba na lunch natomiast, dla zachowania świeżości transortowanego w nim drugiego śniadania, posiada komorę termoizolacyjną.

Cechy kolorowego plecaka dla dziecka Skip Hop:

– posiada miękkie, elastyczne szelki
-jest podzielony na trzy komory zamykane na zamek
-największa kieszeń mieści akcesoria szkolne, zeszyty, a w jej wnętrzy jest także specjalna przegródka do transportu prac plastycznych
-kieszeń na torbę śniadaniową posiada przezroczyste okienko, dzięki któremu widać, że śniadanie jest w plecaku
-z boku znajduje się kieszonka na napoje, do której świetnie pasuje butelka, bidon, lub soczek w kartoniku
-Plecak mierzy 29 x 13,5 x 35,5 cm, śniadaniówka 19 x 7,6 x 33 cm

Markę Skip Hop, ze względu na ładne wzornictwo i dobrą jakość wykonania, pokochały zarówno dzieci, jak i ich rodzice na całym świecie. Można u nich znaleźć najróżniejsze dziecięce akcesoria, które cieszą oko, a do tego są niezwykle praktyczne. Parasolka z uszami, bezprzewodowa lampka nocna w kształcie sowy, dzielony, kolorowy talerz jednorożec, czy plecak rekin, to tylko czubek góry lodowej oferowanych przez firmę produktów.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in dziecko, osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.