Notatnik z motywem Alicji w krainie czarów d Moleskine

notatnik alicja w krainie czarów Molskine

Notatnik z motywem Alicji w krainie czarów od Moleskine to super pomysł na prezent, który przeniesie właściciela w świat fantazji, a zanotowane w nim informacje nabiorą uroku i charakteru. Notes z kolekcji Alice’s Adventures in Wonderland, z bohaterami powieści L. Carroll’a, wykonane są starannie, z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu, nie dość że są praktyczne, to jeszcze przykuwają uwagę i cieszą oko.

Podręczne i praktyczne akcesoria dla fanów Białego Królika, Szalonego Kapelusznika, czy Kota z Cheshire, charakteryzują się dedykowanymi okładkami z wizerunkiem postaci z powieści i cytatami z książki oraz umieszczonymi w tylnej kieszeni naklejkami (2 arkusze) z symbolami kolorów kart. Wewnętrzna strona okładki przedstawia scenerię typową dla dziwnego lasu, towarzysząc pierwszej stronie notesu, przeznaczonej na wpis ‚in case of loss’ (w razie zguby). Prezentowany tu notes, to notes w kieszonkowym rozmiarze P z twardą oprawą o zaokrąglonych rogach, 192 stronach, charakterystyczną dla notesów Moleskine gumką i materiałową zakładką. Doskonałej jakości papier bezkwasowy 70 g/m2 w kolorze kości słoniowej i dostępność w wersji gładkiej lub w linie to dodatkowe atuty produktu. Notesy Alicja w krainie czarów od Moleskine zadowolą nawet samą królową kier!

prezent idea najlepsze prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.