kamienie

Mrożące kamienie do Whisky

Share

Mrożące kamienie do Whisky to idealny prezent dla mężczyzny, który doskonale zna znaczenie słów Whisky on the Rock. Klasyczna wersja to po prostu kostki lodu zalane bursztynowym napojem, ale żeby było bardziej dosłownie, lód został zastąpiony prawdziwymi kamieniami. Taka opcja jest o tyle lepsza, że kamienne kostki nie topią się, dzięki czemu drink nie nabiera wody, a smak i aromat Whisky pozostaje wciąż taki sam.

kamienie

Stylowe kamienne kostki do chłodzenia wystarczy na jakiś czas przed imprezą włożyć do zamrażarki, a po kilku godzinach będą gotowe do użytku. Nie rozpuszczają się jak zwykły lód, więc utrzymują odpowiednią temperaturę drinka przez cały wieczór.  Będą świetnym upominkiem dla stylowego faceta, który lubi ciekawe akcesoria barowe. Z tymi oryginalnymi lodowymi kostkami Whisky on the Rock nabiera całkiem nowego, dosłownego znacznia. Super gadżet na wieczornego pokera w gronie kolegów z pracy, wieczór kawalerski, domówkę w męskim gronie, czy zwyczajny niedzielny wieczór.

Docelowo chłodzące kamienie powstały z myślą o Whisky, ale równie dobrze sprawdzą się do chłodzenia innych trunków, takich jak rum z colą, wódka z sokiem, czy szampan. Dzięki temu oryginalnemu gadżetowi barowemu możesz zyskać chłodnego drinka, czysty blat, i zaskoczenie gości zebranych przy stole.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in Bez kategorii, dom, mężczyzna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.