magnetyczny otwieracz na lodówkę

Magnes na lodówkę z otwieraczem

Share

Magnes na lodówkę z otwieraczem to doskonały pomysł na prezent do studenckiego mieszkania, bądź męskiej kawalerki. Piwko musi być chłodne, a otwieracz musi być zawsze pod ręką, więc dlaczego by nie połączyć tych dwóch rzeczy, i nie umieścić otwieracz jak najbliżej lodówki, a mianowicie na jej drzwiach.

magnetyczny otwieracz na lodówkę

magnetyczny otwieracz na lodówkę czerwony

Lodówkowy otwieracz wyposażony jest w magnes, dzięki czemu, przy otwieraniu, kapsel nie leci na drugi koniec kuchni, lecz grzecznie zostaje tam gdzie jego miejsce, czyli przy otwieraczu. Ten sprytny gadżet uchroni meble i kuchenne blaty przed zniszczeniem, bo przecież nikt nie będzie siłował się z kapslem przy pomocy kantu stolika, skoro piwko można szybko i sprawnie otworzyć przy pomocy magnesu na lodówce.

Magnetyczny otwieracz na lodówkę będzie świetnym upominkiem z okazji dnia chłopaka, urodzin kolegi z pracy, czy osiemnastki brata. Ten praktyczny gadżet do piwka mocuje się dokładnie tam gdzie jest najbardziej potrzebny, czyli na drzwiach lodówki, a możliwość wyboru koloru sprawia, że można dopasować go do wystroju wnętrza. Prosta obsługa, stylowy design i przede wszystkim niezwykła funkcjonalność, stawiają go na wysokiej pozycji ciekawych pomysłów na dość uniwersalny prezent. Przyjęło się, że picie piwka to raczej męska domena, dlatego magnes z otwieraczem do butelek został przypisany do prezentów z kategorii dla niego, ale oczywiście drzwi damskiej lodówki udekoruje równie dobrze.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

sklep: 4Gift
cena: 69 PLN

Posted in dom, kuchnia, mężczyzna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.