kubek z muminkiem arabia finland

Kubek Dolina Muminków od Arabia Finland

Share

kubek z muminkiem arabia finland

Kubek Dolina Muminków od Arabia Finland to świetny pomysł na prezent, który przeniesie nowego właściciela w czasy dzieciństwa. Kolekcja Moomin daje ogromny wybór wzorów i kolorów, dlatego spokojnie można wybrać coś dla bliskiej osoby. Ceramiczny kubek ma pojemność 300 ml, a dostępność innych naczyń oraz figurek z kolekcji pozwoli stworzyć wyjątkowo bajkową zastawę. Wszystkie muminkowe postaci, prócz buki, przywołują dość pozytywne wspomnienia, dlatego  taki kolorowy kubek z Tatą Muminka sprawdzi się doskonalne jako prezent z okazji Dnia Ojca, motyw z bobkiem spodoba się ludziom z poczuciem humoru, a kubek Z Panną Migotką można podarować przyjaciółce lub siotrze.

Prócz kubków ozdobionych grafiką z bohaterami muminkowej doliny, w kolekcji marki Arabia Finland znajduje się również kubek z kultowym, niebieskim, muminkowym domem. Grafiki wykonane są w najlepszy sposób, więc muminkowe kubki, o ile nie zostaną przypadkiem zbite, będą służyć właścicielowi długie lata.

Marka Arabia Finland już od ponad wieku wiedzie prym wśród fińskich producentów ceramicznej zastawy stołowej. Projekty firmy wyróżniają się wyjątkowym designem, ponadczasowym charakterem i wysoką funkcjonalnością. Seria naczyń, figurek i ozdób związanych z bohaterami Doliny Muminków produkowana jest przez markę już od lat 50-tych ubiegłego wieku, a pierwsze rysunki zatwierdzała sama autorka książki – Tove Jansson. Autentyczność bajkowych postaci uwiecznionych przez Arabia Finland jest zatem gwarantowana.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in kobieta, mężczyzna, osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.