zapasowy pierscionek propaganda

Karta z pierścionkiem zaręczynowym by Propaganda

Share

Karta z pierścionkiem zaręczynowym by Propaganda to zabawny gadżet osobisty, który może mieć bardzo praktyczne zastosowanie. Chcesz podarować ukochanej pierścionek, ale brak funduszy na prawdziwy brylant, a może lubisz spontaniczne, miłosne wyznania. Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak, to powinieneś sprawić sobie zapasowy pierścionek, który może przydać się w awaryjnej sytuacji. Jeśli partnerka, dostając taki pierścionek, powie tak, to możesz być pewnien że wychodzi za ciebie z miłości.

Karta z pierscionkiem zaręczynowym propaganda

Niektórzy zaręczyny planują, i lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, inni oświadczają się, gdy poniosą ich emocje. Pierwsi idą do jubilera, i z zaangażowaniem szukają najlepszego pierścionka pod słońcem, drudzy pod wpływem chwili, rzucają się na kolana podczas niedzielnego spaceru, wieczoru filmowego, czy wspólnego skoku ze spadochronem.

Zapasowy pierścionek Emergency Ring został wbudowany w płaski kawałek plastiku, niczym karta SIM do telefonu. Dzięki temu całość można włożyć do portfela i spokojnie czekać na odpowiedni moment. Lepiej przecież przypieczętować spontaniczne oświadczyny awaryjnym pierścionkiem, a potem zastąpić go jakimś skromnym brylantem, niż pozostawić partnerkę z gołą ręką.

Propaganda to marka, która zaskakuje niekonwencjalnymi pomysłami na przedmioty codziennego użytku. Gadżety sygnowane jej logiem przykuwają wzrok, są praktyczne, ale przede wszystkim mają bawić, a niekiedy nawet wprowadzać w zakłopotanie. Najbardziej szokującymi produktami firmy są niewątpliwie zawstydzona lampka Mr Shy z włącznikiem mięczy nogami, szczotka do WC wołająca o pomoc, ostrzałka do noży paszcza rekina, czy kosz na śmieci z uśmiechem od ucha do ucha.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in kobieta, osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.