gra planszowa na talerzu dla niejadka Fred

Gra planszowa na talerzu Dinner Winner od Fred&Friends

Share

Gra planszowa na talerzu firmy Fred&Friends to ciekawy pomysł na prezent dla każdego niejadka, bądź też dla jego rodzica. Nie jest łatwo namówić malucha do jedzenia, a już szczególnie jeśli w gre wchodzi marchewka lub zielenina. Są na to dwa sposoby, pierwszy bazuje na małym oszustwie i przemycaniu dziecku warzyw, dodając je do potraw, w których wcale się ich nie spodziewają, natomiast drugi, dużo skuteczniejszy, polega na zabawie.

gra planszowa na talerzu dla niejadka Fred

talerz plansza do gry fredZ talerzem, który przypomina planszówkę, nie sposób nie dokończyć obiadu, bo przecież ciekawość jest silniejsza od niechęci do brokuła, a jeszcze lepsza jest niespodzianka, która czeka na malucha na finiszu gry.

Talerz gra planszowa składa się z ośmiu oddzielnych pojemników, do których można wsadzić małe porcje najróżniejszych przekąsek. Zjedzenie niewielkiej porcji ogórków, czy ziemniaków przestaje być aż takim problemem, kiedy w gre wchodzi odsłonięcie kolejnych pól, i przejście całej trasy. Każde pole tego sprytnego talerza dla dzieci jest ozdobione jakimś wyjątkowym napisem, a na samym końcu, po skończonym posiłku, czeka niespodzianka, którą wymyśliła mama. Może to być jakaś drobna zabawka, lub czekoladka, ważne, żeby skusić niejadka jakąś wyjątkową nagrodą. Talerz gra Dinner Winner to świetna metoda, żeby dzieci chociaz trochę polubiły, od zawsze znienawidzone, marchewke z groszkiem, czy szpinak.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in dziecko, kuchnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.