elegancki czajnik elektryczny z termometrem artisan kitchenaid

Elegancki czajnik elektryczny z termometrem Artisan od KicthenAid

Share

Elegancki czajnik elektryczny z termometrem Artisan od KicthenAid to pomysł na piękny prezent ślubny, lub z okazji parapetówki. Ten oryginalny czajnik, zachowany w klimacie retro, cieszy oko, i stanowi super dekoracje każdej kuchni. Opływowe, harmonijne kształty czajnika i niezwykle głębokie kolory to bowiem jedynie zapowiedź cech, którymi wyróżnia się prezentowane tu urządzenie. Czajnik Artisan łączy w sobie styl, elegancję i oczywiście funkcjonalność. Cała rodzina będzie z niego dumna. Czajnik Artisan, to klasyk marki KitchenAid, który szybko pokochał cały świat.

elegancki czajnik elektryczny z termometrem artisan kitchenaid

 

Czajnik elektryczny Artisan ma pojemność 1,5 l i jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje jego szybkość i możliwość nastawienia temperatury wody. Dzięki temu tradycyjna, czarna herbata przygotowywana jest we wrzątku, a zielona, czy biała w temperaturze niższej, co pozwala na wydobycie głębokiego smaku i aromatu.

Podwójne ścianki naczynia izolują i na dłużej utrzymują ciepło, a wskaźnik umieszczony za okrągłym okienkiem, poinformuje użytkownika o aktualnej temperaturze wody. Retro czajnik elektryczny Artisan zaprasza zatem na kolejną filiżankę herbaty. A może kawy?

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.