stojak na biżuterię drzewo Koziol

Drzewko na biżuterię z pojemnikiem na drobiazgi Koziol

Share

 

stojak na biżuterię drzewo Koziol

Drzewko na biżuterię z pojemnikiem na drobiazgi Koziol to super pomysł na prezent dla pań lubiących mieć porządek w wisiorkach, bransoletkach, kolczykach, a nawet kluczach. Wieszaczki ukryte w koronie wyeksponują ulubione błyskotki, a misa w podstawce pozwoli zachować porządek w drobnych gadżetach takich jak telefon, kluczyki do auta, portfel, czy drobniaki. Ten stylowy stojak na biżuterię został wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego jest niezwykle lekki, a ozdobne ptaszki siedzące na gałęziach, stanowią dodatkową dekorację tego już uroczego, kobiecego gadżetu.

Stojak na biżuterie w kształcie drzewka to nie tylko praktyczny prezent, który będzie stał na straży kobiecych świecidełek, ale także fajna dekoracja łazienkowej półki, czy komody w spialni. Doskonały na prezent z okazji Dnia Matki, urodzin i gwiazdki. Drzewko na wisiorki dostępne jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego nie trudno wybrać coś dla siebie.

Jeśli już ktoś wpadł na genialny pomysł, i podarował nam takie oto drzewko, a my wcale nie zamierzamy trzymać biżuterii na widoku, to zawsze można wykorzystać je do przechowywania innych drobiazgów. Sprawdzi się w przedpokoju jako wieszak na klucze, lub w łazience jako pojemnik na spinki, gumki, i inne akcesoria do włosów, z którymi nie wiadomo co zrobić.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in dom, kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.