butelka z miejscem na owoce

Butelka z koszyczkiem na owoce firmy Sagaform

Share

 

butelka z miejscem na owoce

 

Butelka z pojemnikiem na owoce to świetny gadżet na letnie dni, długą podróż, czy cały dzień w szkole, pracy, lub na uczelni. Nawadniać się trzeba, ale nie każdy lubi bezsmakową wodę dlatego, żeby nie trzeba było zmuszać się do jej picia, wystarczy wrzucić do butelki pokrojone w kostkę owoce.  Żadna owocowa woda sklepowa nie zastąpi takiej doprawionej świeżymi kawałkami owoców, jednak pływające farfocle mogą zatykać wlot, i utrudniać picie. Z butelką Sagaform nic takiego sie nie wydarzy, bo wszystkie owocowe kawałki zostają zatrzymane w pojemniku z sitkiem. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi można stworzyć prawdziwą bombę witaminową, która stawia na nogi lepiej niż mocna kawa.

Butelka na owoce pozwala na eksperymentowanie z nowymi smakami, bo przecież zamiast prostej wody z cytryną, lub pomarańczą można pokombinować z różnymi mieszankami owocowymi, a już hitem hitów ostatnich czasów jest woda bazyliowa.

Cała kolekcja Sagaform Fresh to paktyczne, szczelne, lekkie i wygodne w użyciu kubki, bidony i butelki w letnich kolorach.

Butelka z koszyczkiem na owoce firmy Sagaform to świetny pomysł na prezent dla zabieganych studentów, sportowców, czy zwolenników zdrowego trybu życia, którzy wiedzą jak ważne jest nawadnianie organizmu w ciągu dnia. Ta praktyczna butelka na wodę jest lekka i pakowna, dlatego dobrze sprawdza się w każdych warunkach. Zapakować ją można do sportowej torby, do szkolnego plecaka, do kosza piknikowego, czy do rowerowego pojemnika na bidon. Uniwersalny prezent dla kogoś na diecie.

prezent idea najlepsze prezenty

Posted in kobieta, mężczyzna, osobiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.